Mesaj gönder
Ana sayfa

Plasticon FRP Co.,Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Plasticon FRP Co.,Ltd. şirket Profili
1

Plasticon FRP Co.,Ltd.

Plasticon FRP, korozyona dayanıklı cam lif güçlendirilmiş plastik (FRP) tankları, borular ve cihazlar alanında tam hizmetteki anahtar teslim çözüm sağlayıcısıdır.55 yıldan fazla alan tecrübesiylePlasticon FRP, ihtiyaçlarınızı karşılamak için iyi bir konumdadır.Plasticon FRP, özellikle tasarlanmış ve korozyona dayanıklı cam lif takviye edilmiş plastik ve çift laminat ürünlerinin dünyanın en büyük üreticilerinden biridir., Plasticon FRP, korozyon önleyici uygulamalarda ve kompozit çözümlerde lider.

 

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Plastikon Kompozitleri

No. Çalışanları : 100~500

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

Plasticon Composites, 1952 yılında kuruldu ve Hollanda'nın Oldenzaal kentinde dünya çapında satış ve operasyon ofisleri ile merkezlidir.Plasticon FRP, kız kuruluşu olarak Çin'den çeşitli farklı FRP (GRP) kompozit malzemeleri tedarik ediyor..

Firma Servisi

Plasticon FRP, korozyona dayanıklı cam lif güçlendirilmiş plastik (FRP) tankları, borular ve cihazlar alanında tam hizmetteki anahtar teslim çözüm sağlayıcısıdır.55 yıldan fazla alan tecrübesiylePlasticon FRP, ihtiyaçlarınızı karşılamak için iyi bir konumdadır.

Şirket takım

Ekibimizin üyeleri farklı geçmişlere sahip ve çeşitli becerilere ve deneyimlere sahiptir.ve sürekli olarak ürünlerimizin performansını ve kalitesini geliştirmek.

 

Genel olarak, ekibimiz kullanıcılara yüksek kaliteli FRP ((GRP) ürünleri ve hizmetleri sunmaya ve kullanıcı deneyimini ve memnuniyetini artırmak için sürekli olarak yeni teknolojiler ve çözümler keşfetmeye kararlıdır..Sürekli çabalarımız ve yeniliklerimizle insanların hayatları ve çalışmaları üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabileceğimize inanıyoruz.